Sport Invest Group - Kateřina a Matt Emmonsovi zůstávají odbornými konzultanty Kozap

Aktuality:

Narozeniny

Kateřina a Matt Emmonsovi zůstávají odbornými konzultanty Kozap

SIG
31. 1. 2016
Kateřina a Matt Emmonsovi zůstávají odbornými konzultanty Kozap

 Olympijští vítězové ve sportovní střelbě, česko-američtí manželé Kateřina a Matt Emmonsovi, nadále pokračují ve spolupráci s významným českým obchodníkem a importérem loveckých zbraní a střeliva, Kozap spol. s r.o. Stejně jako v předchozích dvou letech zůstávají odbornými konzultanty firmy a budou se podílet na testování vybavení pro lov a sportovní střelbu značek, které jsou součástí sortimentu společnosti.

 Spojení s esy světového střeleckého sportu je logické. „Myslivost zůstala mou velkou vášní i poté, co jsem se přestěhoval s rodinou do České republiky. Svůj vztah jsem získal v Americe, kde jsem trávil v lese významnou část volného života. Ale k přírodě máme velmi blízký vztah s Katkou i dětmi také v Česku.
Nabídka, abych spolupracoval se společností Kozap, jednoho z nejúspěšnějších českých obchodníků se zbraněmi určenými pro myslivost, proto měla smysl a jsem rád, že naše partnerství bude nadále pokračovat,“
uvedl Matthew Emmons, kterého letos čeká start na Olympiádě v Riu.

Když s něčím obchodujete, záleží vám na tom, aby to, co prodáváte, bylo kvalitní a plnilo představu zákazníků. Neumím si představit reprezentativnější odborný názor než recenzi profesionálního střelce. Kateřina i Matt jsou velmi důslední v tom, jak produkty hodnotí. Takové spolupráce si vážím a jsem rád, že v ní můžeme pokračovat,“ říká Jan Petráň, zakladatel a ředitel Kozap spol. s r.o.

Oba přední světoví střelci budou v letošním roce testovat několik vybraných zbraní, jejich hodnocení bude publikováno na stránkách odborných magazínů. A fanoušci budou mít možnost je i osobně potkat na výstavě Natura Viva ve třetím květnovém týdnu v Lysé nad Labem.