Sport Invest Group - Kateřina Emmons bude dvojnásobnou maminkou

Aktuality:

Narozeniny

Kateřina Emmons bude dvojnásobnou maminkou

SIG
21. 12. 2012
Kateřina Emmons bude dvojnásobnou maminkou

Olympijská vítězka z Pekingu, střelkyně Kateřina Emmons, očekává s manželem Mattem v polovině června příštího roku narození druhého dítěte. "Jsem ráda, že to tak hezky vyšlo na léto. Budeme moci brzy ven na procházky," těší se na přírůstek do rodiny Kateřina.

Zda se narodí holčička nebo chlapeček, zatím ještě neví. "Určitě si to ale necháme prozradit, protože jsme děsně zvědaví rodiče," přiznala devětadvacetiletá střelkyně. "Pokud to bude chlapeček, tak budu muset více nakupovat, protože máme samé holčičí věci po Julince," vyprávěla s úsměvem.

Sourozence už se nemůže dočkat také tříapůlletá Julinka. "Ohromně se už těší. Když jsme v září a říjnu pomáhali kamarádům s hlídáním, moc jí to bavilo. Je rozhodnutá, že to bude sestřička. Už dokonce vymyslela i jména, dvě pro holčičku a jedno také pro chlapečka."

Rodit bude Kateřina opět v Čechách. "Rozhodli jsme se, že se i naše druhé dítě narodí v Plzni. Mám tam doktora, kterému s Mattem stoprocentně věříme a navíc máme porodnici jen pět minut od bytu," prozradila trojnásobná olympijská medailistka.

A kdy se vrátí ke střelbě? " Teď se to těžko odhaduje, ale chtěla bych na mistrovství světa v roce 2014. To ale za předpokladu, že vše půjde dobře, že budu zdravá a konkurenceschopná," dodala.

Vánoce stráví Katka Emmons s rodinou u manželových rodičů v New Jersey. "Už jsme ozdobili stromeček. Teď ještě upečeme nějaké typicky české cukroví, na to už se moc těší Julinka. Tady se sice také dělá cukroví, ale spíš takové jednoduché a ne moc zdobené. Jinak 24. prosince přijde Ježíšek, který nadělí dárečky pod stromeček a 25. ráno nám něco přinese do pověšených punčoch Santa," uzavřela budoucí dvojnásobná maminka.