Sport Invest Group - Kateřina EMMONS proměnila druhý start v Miláně ve stříbro

Aktuality:

Narozeniny

Kateřina EMMONS proměnila druhý start v Miláně ve stříbro

SIG
18. 5. 2012
Kateřina EMMONS proměnila druhý start v Miláně ve stříbro

Také druhý závod Světového poháru v Miláně se české střelkyni Kateřině Emmons skvěle vydařil. V úterý zvítězila ve vzduchové pušce a dnes obsadila stříbrnou příčku v disciplíně sportovní malorážka 3x40 ran. Zkouška formy na severu Itálie dopadla na výbornou, i když se musela ve finále sklonit před Sonjou Pfeilschifterovou z Německa, s kterou si vyměnila pozici z první disciplíny.

Už v základní části nastřílela Němka o tři body více, než Emmons, která zapisovala 585 bodů, vítězka byla lepší i ve finále. Z Milána však i přes dnešní prohru o nejvyšší stupeň odjíždí Katka více než spokojena: závod Světového poháru vyhrála po dvou letech, navíc ve vzduchové pušce dosáhla podruhé v životě v základní části soutěže 400 bodů a s výkonem 505,5 bodu zůstala jen těsně za platným světovým rekordem.

Katka se nyní bude až do olympiády připravovat v Evropě, po milánském úspěchu plánuje ještě účast v dalším díle Světového poháru v Mnichově, generálkou na formu před Londýnem prověří poté ještě na dalších dvou soutěžích.

Zdroj: www.sport-invest.cz