Sport Invest Group - Kateřina EMMONS se na olympiádu bude připravovat v Plzni

Aktuality:

Narozeniny

Kateřina EMMONS se na olympiádu bude připravovat v Plzni

SIG
11. 4. 2012
Kateřina EMMONS se na olympiádu bude připravovat v Plzni

Trvale bydlí v americkém Coloradu, ale závěrečnou přípravu na Olympijské hry absolvuje střelkyně Kateřina Emmons na českém území. Vsadila na dobře známé prostředí v Plzni a odsud vyrazí i na závody Světového poháru v Miláně a Mnichově, stejně jako na další dvě mezinárodní soutěže.

Kateřina Emmons se přesunula s rodinou do vlasti, příprava v Plzni jí má pomoci připravit k lepšímu načasování formy. „Jsme trochu rozlítaná rodina, ale už jsem si na to zvykla, docela to umíme zorganizovat,“ žertovala na dnešní tiskové konferenci česká střelkyně, jejíž manžel se chystá na závěrečnou americkou kvalifikaci a rodina tudíž zůstane načas rozdělena. „V Plzni jsme se ale připravovali společně pod dohledem taťky, který jinak trénuje v Austrálii. Pro nás to byla příjemná změna,“ pochvalovala si Emmons před novináři.

Forma ještě není stoprocentní, ale v tomto období to ani nebylo v plánu. „V posledním období jsem hodně trénovala malorážku, ale už se všechno dává dohromady, jde to podle plánu. A je dobře, že jsem nejela na závody do Londýna, zpráv z olympijské střelnice mám dost,“ dala najevo, že jí generálka na hlavní závod sezóny nechybí.¨

Navíc si udržela zdraví, které jí v poslední době tolik zlobilo. „Všechno je v pořádku, nic mi přípravu nenarušuje. Mám trochu problémy s vazy, ale pracujeme na tom s profesorem Pavlem Kolářem. Zlepšuje se to, různá speciální cvičení mi pomáhají,“ řekla Emmons.

V přípravě na olympiádu jí výrazně pomáhá rodina. „Maminka se do Austrálie teď nevrátila, zůstane zde až do konce léta. Hodně nám pomůže s Julinkou, na chatě bude nejlépe, nemusí tolik cestovat,“ prohlásila olympijská naděje na tiskové konferenci, která se uskutečnila na půdě partnerského Wüstenrotu.

Zdroj: www.sport-invest.cz