Sport Invest Group - Kateřina Emmons se s rodinou vrací do Čech

Aktuality:

Narozeniny

Kateřina Emmons se s rodinou vrací do Čech

SIG
15. 2. 2013
Kateřina Emmons se s rodinou vrací do Čech

Olympijská vítězka z Pekingu 2008 Kateřina Emmons se stěhuje s manželem Mattem a dcerou Julinkou z USA do České republiky.

Devětadvacetiletá střelkyně Kateřina Emmons se do Plzně vrátí již za několik dní. Hlavním důvodem, proč se s rodinou rozhodla přestěhovat zpátky do Čech, bylo zázemí. „Plzeň nám nabízí skvělé zázemí. Mám tady sestru a její rodinu. Už se moc těším na společné výlety a víkendy. A hlavně na to, že naše děti budou vyrůstat spolu,“ vysvětlovala Kateřina Emmons.

„Navíc i co se týče sportu, máme v Plzni všechno, co potřebujeme. Střelnice v Lobzích je skvělá na přípravu a ve městě máme i fyzioterapeuty, se kterými pracujeme,“ dodala s tím, že možná tady zůstanou už natrvalo. „Zatím jsme rozhodnuti minimálně do olympijských her v Riu. Pak se rozhodneme co dál. Otázkou je, co nastane po skončení sportovní kariéry. Máme několik nápadů a představ, ale až čas ukáže, jak vše dopadne.“

Do Spojených států amerických ale bude trojnásobná olympijská medailistka jezdit za manželovými rodiči. „Mattova rodina nám bude hodně chybět. A tak jsme si řekli, že alespoň jednou ročně je navštívíme.“ S Emmonsovými do Čech dorazí také velký kontejner. „Bereme si s sebou hromadu věcí. I nábytek, který jsme si s Mattem spolu koupili s tím, že ho budeme mít v našem domově. Nebyli jsme schopni to prodat a jen tak odejít. A tak jsme se rozhodli investovat do kontejneru,“ vyprávěla nastávající dvojnásobná maminka.

Jestli se ale v polovině června narodí holčička nebo chlapeček, prozradit nechtěla. „Kdo bydlí u mě v bříšku, už víme, ale necháme si to jako překvapení,“ uzavřela s tím, že jméno pro miminko už mají vybrané.